Sinem Yazıyoor Editörü

İki Büyük İngiliz Takımından Galatasaraylı Bruma İçin Teklif

eklendi

İngiliz basını Premier Ligden iki büyük takımın Galatasaraylı Bruma için teklif yapacağını yazdı. Manchester United ve Arsenal ekiplerinin ara transfer döneminde Galatasaray'a Bruma için teklif sunacaklarını yazdı.

Transfer İçin Galatasaray'ın Kapısını Çalacaklar

Beşiktaş derbisinde dikkatleri üzerine çeken Bruma için teklifler şimdiden hazır. Özellikle İngiliz ekiplerinin radarına giren yıldız futbolcu iki büyük takım tarafından takip altına alındı. İngiliz kulüpleri derbide yıldızlaşan ve attığı gollerle beğeni kazanan Bruma için ara transfer döneminde Galatasaray'ın kapısını çalacak.

Manchaster, Arsenal Kapıda

Genç oyuncunun futbolu ocak ayına kadar menajerler tarafından izlenecek ve ara tranfer döneminde Galatasaray'a teklifte bulunacaklar. Mancherster United'ın menajeri Jose Mourinho'nın yanı sıra genç yetenekleri takip etmesiyle tanınan Arsenal menajeri Arsene Wenger genç oyuncuyu yakın markaja aldı.

Bonservis Bedeli 20 Milyon Euro

Genç yıldızın 20 milyon Euro'luk bonservis bedeli olduğu biliniyor. Özbek yönetiminin genç yeteneğin 2018'de bitecek olan sözleşmesinin 3 yıl daha uzatmayı düşündüklerini söyledi. Bruma'nın gelecek yıl Şampiyonlar Liginde oynayarak kendi değerini yükseltmesini istediklerini söyledi. Bu konuyla ilgili her şey ara transfer döneminde netlik kazanacaktır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol