Sinem Yazıyoor Editörü

İcloud’da Saklanan Fotoğrafları Ve Tüm Verileri Nasıl Silersiniz?

eklendi

Iphone telefonların bulut sistemi olan iCloud, telefonunuzun hafızasını kullanmadan internet üzerinden tüm verilerinizi depolamanızı sağlayan güvenli bir sistemdir. Ancak elbette bir gün iCloud sisteminden tüm bilgilerinizi silme gereksinimi duyabilirsiniz. Böyle bir durumda İcloud’da Saklanan Fotoğrafları Ve Tüm Verileri Nasıl Silersiniz?

Aslında bunun iki yöntemi var. İlk yöntem aslında en kolay olandır: iCloud’daki verileri IOS cihazınızı kullanarak silmek. ‘Ayarlar’dan ‘iCloud Depolamayı Yönet’ sekmesine ulaşın. Dokümanlar ve Veri sayfasının en altında yer alan Tümünü Göster’e dokunduğunuzda ekrana iCloud hesabınıza erişerek veri yedeklemesi yapan uygulamalar gelecek. Her uygulamaya tek tek dokunup Düzenle, ardından da Tümünü Sil’i seçiyorsunuz. 


İkinci yol ise bilgisayarınızdan iClod’daki verileri silmek. Apple hesabınızla giriş yapın. Ana ekranda Saklama Alanı’na tıklayın. Ekrana gelen Alanı Yönet sayfasında sol kısımda bulunan Veri ve Dokümanları Sil butonunu onaylayın. Böylece tüm verileri silmiş olacaksınız.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol