Sinem Yazıyoor Editörü

İbrahim Hacıosmanoğlu Davası Sonuçlandı

eklendi

Geçtiğimiz günlerde dört büyük takımdan biri olan Trabzonspor’un başına talihsiz bir olay geldi. Trabzon spor eski başkanı ve spordan sorumlu eski devlet bakanı Faruk Nafiz Özak ile İbrahim Hacıosmanoğlu arasında Trabzon spor olağanüstü mali toplantısında sürtüşme yaşandı. 

Sonuç Hacıosmanoğlu'nun Aleyhine!

Bir süredir yapılması beklenen Trabzonspor Olağanüstü mali toplantı sürerken konuşmaya başlayan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Faruk Nafiz Özak için “seccadeli sahtekar” ve “en azılı düşmanım Faruk Nafiz Özaktır”laflarını sarf ettiğinin iddia edilmesi üzerine Faruk Nafiz Özak, İbrahim Hacıosmanoğlu’na hakaret davası açmıştı. Trabzon adliyesinde görülen ,bir süredir devam eden ve geçtiğimiz günlerde sonuçlanan mahkemede, mahkeme başkanı Faruk Nafiz Özak’ı haklı bulup davayı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun aleyhine sonuçlandırdı. 

Hapis Cezasına Çaptırıldı!

Mahkeme başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu hakkında 25 gün süreyle hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi. Kararın çıkmasının ardından yapılan görüşmelerden sonra mahkeme başkanı kararını değiştirdi. 25 gün sürecek olan hapis cezasını para cezasına cevirdi. İbrahim Hacıosmanoğlu’nun 25 güne karşılık hapis yatmadan ödemesi gereken para cezası mahkeme başkanınca 500 TL olarak belirlendi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol