Haber Yazıyoor Editörü

Hulusi Akar'ın Aracına Gülen'in Fotoğrafını Koyup Yumrukladı!

eklendi

Genelkurmay Başkanı Hulisi Akar ve kuvvet komutanları darbeci Semih Terzi'yi vurduktan sonra şehit edilen Ömer Halisdemir'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın şehit edilen Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in ailesini ziyaretten ayrılırken makam aracına yaklaşan bir kişi Fetullah Gülen'in fotoğrafının bulunduğu bir dergiyi makam aracının üzerine koyarak yumrukladı.

Bir gazetecinin, "Kahramanın evini ziyaret ettiniz, bir değerlendirme yapar mısınız?" sorusu üzerine Akar, "Başımız sağolsun, milletimizin başı sağolsun." dedi. Akar'ın, "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" sloganları eşliğinde makam aracına bindiği sırada bir vatandaş, Fetullah Gülen'in fotoğrafının bulunduğu bir dergiyi makam aracının üzerine koyarak yumrukladı. 

Akar'ın korumaları, Gülen'e tepkisini gösteren vatandaşı güçlükle sakinleştirdi.

Genelkurmay Başkanı Akar ve komutanlar, şehidin komşuları tarafından alkışlandı ve 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' sloganları atıldı. Akar, aracına binerken bir vatandaşlar, Fetullah Gülen'in fotoğrafını yumruklayarak tepki gösterdi. Çevredeki vatandaşların da destek verdiği kişiyi Akar ve korumaları sakinleştirmeye çalıştı. Akar taziye ziyaretinin ardından beraberindeki komutanlarla şehit evinden ayrıldı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol