Sinem Yazıyoor Editörü

Hugh O'Brian Hayata Gözlerini Yumdu

eklendi

1950 ve 1960'lı yılların en popüler yapımlarından olan The Life and Leged of Wyatt Earp dizisinin başrol oyuncusu Hugh O'Brian 91 yaşında hayat gözlerini yumdu. O yılların furyası olan ve sonraki yıllarda koyu bir takipçisi kitlesi olan Western dizilerinin efsane karakterlerinden Hugh O'Brian dolu dolu bir yaşamın ardından geçtiğimiz gün hayatını kaybetti. 

''Huzurlu Bir Biçimde Öldü''

Yaşantısını Amerika'nın Beverlyhills kentinde sürdüren efsane aktör yaşının getirdiği sorunlara filmdeki gibi karşı koyamayarak 91 yaşında hayata gözlerini yumdu. Ailesi ünlü aktörün ölüm haberini duyururken ''huzurlu bir biçimde öldü'' diyerek sevenlerinin içini rahatlattı. 

Western Dizisinde Başroldeydi!

Oynamış olduğu efsane Western dizisinde silahşörlere karşı kardeşleri ile bir mücadeleye girişen Hugh O'Brian dizide Wyatt Earp karakteri ile başroldeydi. Zamanının en iyi yapımı olan ve kendisinden sonra gelecek olanlara daima yol gösteren dizinin efsane oyuncusu, uzunca bir süredir sakin ve mütevazi bir hayat yaşıyordu. 

Hayranlarını Yasa Boğdu!

Ülkemizde de çok sıkı takipçileri olan Western dizilerinin efsane klasikleri arasında yer alan dizinin başrol oyuncusunun ölümü, hayranlarını büyük bir üzüntüye boğarken geçmişe yönelik özlem duygularının da bir kez daha ortaya çıkmasına sebep oldu. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol