Sinem Yazıyoor Editörü

Hırvat Futbolcu Türk Takımını Güçsüz Buldu

eklendi

2018 Dünya Kupası Elemeleri I grubu ilk maçı Türkiye ve Hırvatistan arasında oynandı. Oynanan ilk maçın sonucu her iki takım da galibiyet elde edemedi ve skor 1-1 sonuçlandır. Hırvat futbolcu Modric, maç sonrası yaptığı açıklamada Türk takımını güçsüz bulduğunu ifade ederken aynı zamanda beraberliğin kendisi ve takımı için hayal kırıklığı yarattığını ifade etti. 

"Sadece Savunma Yapıyorlar"

Türk takımının sadece savunma yaptığını ve direkten dönen 4 topun aslında gol olabileceğini ama şanssızlık yaşadıklarını da sözlerine ekleyen Modric, önümüze bakacağız diyerek sözlerini tamamladı.

Arda Turan İçin Yorum Yapmaktan Kaçındı!

Milli takıma alınmayan Arda Turan için ise yorum yapmaktan kaçınan Hırvat futbolcu Modric, bu sorunun cevabının yalnızca Türk Milli Takımının başındaki teknik adamının cevaplayabileceğini ve yorum yapmak istemediğini iletti.

"Grubumuz Çok Zor"

Dünya Kupası Elemelerinin I grubunun oldukça zor olduğunu söyleyen Modric, tüm takımların sonuna kadar mücadele edeceğini ve hepsinin kaliteli takımlar olduğunu ifade etti. Daha önlerinde çok maçların olduğunu ve gelecek maçlara konsantre olmaları gerektiğini vurguladı. 

Emre Mor'a Övgü!

A Milli Takımın genç futbolcusu Emre Mor için de açıklamalarda bulunan Hırvat oyuncu, Mor için iyi oynadı ifadesini kullandı. Yetenekli bir oyuncu olduğunu ve Dortmund gibi bir takımın aldığı oyuncunun zaten başarılı olacağını sözlerine ekledi. İyi bir kariyer ve iyi bir futbolcu olmak için artık her şeyin Emre Mor’un elinde olduğunu söyleyen Modric, maçın sonunda formasını Hakan Çalhanoğlu'nun aldığını iletti.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol