Editor Yazıyoor Editörü

Hindistan’da Bakıcı Dehşeti

eklendi

Bakıcılar, özellikle yoğun iş hayatı olan aileler çocuklarını bir bakıcıya emanet ederler. Tüm gün ailelerin olmadığı dönemde bakıcı adeta çocuğun ailesidir. Ancak kimi zaman onlara emanet edilen minik çocuklara işkence eden, ciddi fiziki zararlar veren bakıcılara sıkça tanık oluyoruz. Geçtiğimiz günlerde Hindistan’da sıkça alışık olduğumuz bir olay yaşandı. Kelimenin tam anlamıyla cani bir bakıcı, küçük bir çocuğa işkence etti. 

Güvenlik kameraları tarafından kaydedilen olayda bakıcının, henüz dokuz aylık küçük çocuğun vücuduna ve yüzüne ciddi zararlar verdiği görülüyor. Maruz kaldığı darp sonrası küçük çocuğun, ciddi bir zarar gördüğü gözleniyor. Çocuğun görüntüler sonrası, iç kanama geçirdiği öğrenildi. Öte yandan yüzüne ve özellikle de kafasına aldığı hasarlardan dolayı, bebeğin kafasında çatlak oluştu.

Bu ve benzeri durumlar, ailelerin bakıcı seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor. İyi niyetli olmayan bir bakıcı küçük çocuklara savunmasız olduklarından ciddi hasarlar verebiliyor. Dileriz bu son bakıcı dehşeti olur.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol