Sinem Yazıyoor Editörü

Her Lisan Kazandırır

eklendi

Servet Çandır çiftçilik, balıkçılık ve hayvancılık yaparak geçimini sağlamaktadır. İzmir'de yaşayan Çandır çiftçi bir ailenin çocuğudur. Çandır İngilizceyi kursa giderek Almancayı ise Almanya'ya giderek öğrenmiştir. Bu eğitimleri 22 yaşında almıştır. 

Rehberlik Yapmaya Başladı

Bu esnada tanıştığı Rus Olga hanım ile yaşamını birleştirmiştir. Buda ona Rusça öğrenme imkanını vermiştir. Fransızcayı ise tamamen kendi çabası ile öğrenerek animatörlük yapmaya başlamıştır.

Toprak İle Uğraşmayı Hiç Bırakmadı

Şu anda büyük otellerde oldukça tanınan bir animatör olmakla birlikte rehberlik yapmaya da devam etmektedir. Diğer taraftan küçükbaş hayvan bakmakta ve zeytin işi ile uğraşmaktadır. Beş yaşında bir kız çocuğuna sahiptir. Çalıştığı otellerde karşılaştığı turistler sayesinde İtalyanca ve İspanyolca dillerini de çok ileri seviyede olmasa dahi anlaşabilecek düzeyde öğrenmiştir.

Almanya'da Üç Yıl Yaşamış Olan Çandır Türkiye'ye Geri Dönmüş

Geri dönüşünün ardından öğrendiği yabancı dillerden aldığı destek ile otellerde animatör olarak çalışmaya başlamıştır. Çiftçilik ve hayvancılık yaparken şimdi bildiği yabancı diller sayesinde başarılı bir rehber ve aranan bir animatör olmuştur.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol