Sinem Yazıyoor Editörü

Hayati Müdahale Can Kurtarır

eklendi

İnsanın ecelinin ne zaman ve nerede geleceği hiç belli olmuyor. Bunu geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olayda daha iyi anlamış olduk. Türk futbolunun ve Galatasaray'ın unutulmaz golcülerinden olan Ümit Karan futbolu bıraktıktan sonra yorumculuğa ve oyunculuğa başlamıştı.

Ümit Karan Hayat Kurtardı!

Ümit Karan'ın bir Alman menajeri canlandırdığı Yıldızlar Da Kayar: Das Borak adlı filmin çekimlerinde çalışanlardan biri olan Rafet Yavuz bir anda kalp krizi geçirerek yere yığıldı. Rafet Yavuz'un ve çevredekilerin sesleriyle olay yerine koşarak gelen Ümit Karan hemen Rafet Yavuz'un takma dişlerini çıkarmış ve kalp masajı yaparak Rafet Yavuz'un hayatını kurtarmış.

Yavuz Seçkin Açıkladı!

Bu durumu geçtiğimiz günlerde Telegol programına katılan filmin yapımcısı Yavuz Seçkin kamuoyuna açıkladı. Yavuz Seçkin bu durumu açıkladıktan kısa bir süre sonra Rafet Yavuz ve Ümit Karan'da telefonla yayına bağlandı. Duygusal anların yaşandığı stüdyoda Yavuz Seçkin gözyaşlarını tutamazken, Ümit Karan'ın ve Rafet Yavuz'un ağlamaklı sesleri duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. Rafet Yavuz yaptığı açıklamada hayatı Ümit Karan'a borçlu olduğunu ve Ümit Karan'ı çok sevdiğini söyledi.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol