Sinem Yazıyoor Editörü

'Hayat Sevince Güzel' Setindeki Kavganın Sebebi Su Yüzüne Çıktı

eklendi

FOX ekranlarının en sevilen dizilerinden olan 'Hayat Sevince Güzel' dizisi, geçtiğimiz günlerde setteki bir kavgayla gündeme gelmişti. Dizinin başrol oyuncularından Ali Erkazan ile Hakan Meriçliler arasında sette bir kavga yaşanmıştı. Daha sonradan gelen haberlere göre ikilinin arasındaki kavganın esas sebebinin kıskançlık olduğu öğrenildi.

Bu kavga sonrasında herkes, dizinin bitme sebebinin bu kavga olduğunu düşünmeye başlamıştı. Ancak Ali Erkazan konu ile ilgili olarak Hürriyet gazetesi yazarlarından Cengiz Semercioğlu'na konuştu ve konuya açıklık getirdi.

Kıskançlık Krizi mi Var?

Dizinin bitme sebebinin tamamen reytingler olduğunu söyleyen Erkazan, dizinin bitmesinin yaşanan bu kavga ile hiçbir şekilde ilgisinin olmadığını belirtti. Ali Erkazan'ın 1,5 yıldır birlikte olduğu Çağlar Kılıç'ında sette ziyaretçi olarak kaldığı ve çiftin set dışında da sürekli birlikte olduğu açıklandı. Ali Erkazan yaptığı açıklamada Hakan Meriçliler'in sette tuhaf hareketler yaptığını dile getirdi. Hakan Meriçliler'in, Çağlar Kılıç'a karşı bazı yılışık tavırlar içinde olduğunu söyleyen Erkazan, kavganın çıkma sebebinin de bu olduğunu belirtti. Çağlar Kılıç ve Hakan Meriçliler'in de hiçbir şekilde bir tanışıklılığının olmadığını belirtildi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol