Sinem Yazıyoor Editörü

Hava Durumu

eklendi

Yurdumuz Eylül ayının başlaması ile birlikte sıcak yaz aylarına veda edip biraz daha serin ve rahatlatıcı bir hava yaşamakta. Kısmi olarak yağmurlarla birlikte serinleyen havalar sıcak yaz aylarında bunalan insanların serinlemesine ve rahat bir nefes almasına yardımcı oluyor. 

Fakat meteoroloji uzmanları bu serin havanın çok uzun sürmeyeceği konusunda hem fikir. Hafta sonundan itibaren sıcaklıkların tekrardan mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahminini yürüten uzmanlar vatandaşları bu konuda dikkatli olmaları için uyardılar. Hafta sonu ile birlikte hava sıcaklıklarının 5-8 derece artabileceği yönünde görüş bildiren meteorologlar bayram tatilinde yola çıkacakları ve tatil yöresinde bir bayram planlayanları sıcaklıklar konusunda dikkat etmeleri ve güneşin dik açıda yeryüzüne indiği yani öğlen saatlerinde aşırı güneş ışınlarına maruz kalınmaması konusunda dikkat çekiyorlar. Günümüz 8 Eylül 2016 Perşembe tarihli hava durumu ise şu şekilde. 

Bulutlu Bir Hava Bizi Bekliyor!

Alçak basınç etkisi ile birlikte Akdeniz ve Ege kıyılarının yer yer kapalı olduğu görülmekle birlikte yurdun diğer bölgelerinde ise güneşli ve açık bir hava izlenmektedir. Bazı bölgelerde hafif esintileri hissedilecek olan rüzgarlar hissedilen hava sıcaklıklarının azalmasına ve nem artışlarına sebebiyet verebilir. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol