Sinem Yazıyoor Editörü

Hande Yener Ve Olay Klibi

eklendi

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden biri olan Hande Yener çıkardığı albümü ve çekmiş olduğu klipi ile gündemden düşmüyor. Hepimizin bildiği gibi sevilen şarkıcı geçtiğimiz günlerde Hepsi Hit Vol 1 adlı albümü ile sevenleriyle buluşmuştu. Bu albüm içerisinde yer alan Deli Bile adlı parça ise oldukça beğenilmişti.

18 Milyon Dinleyiciye Ulaştı!

Deli Bile adlı şarkı çok kısa bir süre içerisinde 18 milyon dinleyiciye ulaştı. Hande Yener bu parçaya klip çekmeye karar verdi. Klipin yönetmenliğini başarılı şarkıcının yakın arkadaşı Gülşen Aybaba yaptı. Klipte Hande Yener'in yaz tatili için bulunduğu Bodrum'daki evinde sıradan bir günü anlatıldı.

İç Çamaşırları ile Klip

Klipin en çok dikkat çeken yanı ise Hande Yener'in iç çamaşırlarıyla klipte yer almasıydı. Ayrıca güzel şarkıcı klipte sık sık kameramanlık yaptı.

Sevenlerini İkiye Böldü!

Hande Yener'i Deli Bile adlı şarkısı için yapmış olduğu klip ise sevenlerini ikiye böldü. Bir kısım Hande Yener hayranı klipte iç çamaşırları ile yer almasından dolayı Hande Yener'i eleştirirken, diğer kısım hayranlar ise bu durumu oldukça normal karşılamakta.  

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol