Sinem Yazıyoor Editörü

Hamit Altıntop'a Derbide İlk 18 Göründü

eklendi

Bugün günlerden 24 Eylül 2016 Beşiktaş ve Galatasaray arasında oynanacak olan derbi heyecanı giderek artarken kadrolarda şekillenmeye başladı Galatasaray oyuncusu Nigel DeJong’un sakat olması ve maç saatine yetişememesi nedeniyle Hamit Altıntop 18 kişilik kadroda yerini alacak.

2016-2017 Turgay Şeren sezonunda sadece Kayseri spor maçında ilk on birde oyuna başlayan Hamit geride kalan haftalarda ise 18 kişilik kadroda yer almasına rağmen oyunda dahil olamadı.

Galatasaray Liderlik Koltuğuna Oturabilir

Galatasaray bugün oynanacak olan derbiden galip gelmesi ve Medipol Başekşehir Futbol kulübünün puan kaybetmesi durumunda liderlik koltuğuna oturarak yoluna devam edecek. İki takım arasında oynanan son karşılaşmada ise Galatasaray Beşiktaş'ı normal süresi ve uzatmalar sonucunda 1-1 biten karşılaşma sonunda, penaltılar sonucu Galatasaray 3-0 galip gelerek Süper Kupanın sahibi olmuştu.

Arenada Sihir Bozulacak Mı?

Arenada oynanan bütün karşılaşmalardan galip gelerek 5'te 5 yapan Beşiktaş Galatasaray'a kaybetmesi durumunda arenada ilk mağlubiyetini alacak olan Kartallar arenanın sihrini de bozmuş olacak, ve Galatasaray takımı Arenada Beşiktaş'ı mağlup edecek ilk takım olarak yerini alacak, ancak Galatasaray'ı çok zor bir maç beklediği de aşikar. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol