Sinem Yazıyoor Editörü

Hamit Altıntop Transferi Son Dakikada Yattı

eklendi

Transfer sezonunun kapanmasına sayılı saatler kala Galatasaray, Antalyaspor ve Hamit Altıntop arasında hareketli dakikalar yaşandı. Fatih Terim döneminde Galatasaray'a transfer olan, ancak sakatlıktan bir türlü kurtulamadığı için istenilen performansı gösteremeyen Hamit Altıntop'a transfer döneminin kapanmasına saatler kala Antalyaspor'dan transfer teklifi geldi.

Hamit Altıntop'u Takımda Tutma Kararı Aldılar!

Bu teklif Galatasaray tarafından geri çevrildi. Çünkü Galatasaray transfer etmek istediği Lassana Diarra'yı takıma katamadığı gibi takımın ön liberolarından Rayn Donk'u da İspanyol ekibi Real Betis'e yollamıştı. Bu gelişmelerin ardından elinde ön libero için pek alternatifi kalmayan Galatasaray yönetimi büyük umutlarla aldığı Hamit Altıntop'u kadroda tutma kararı aldı. 

Galatasaray'da Kalmak İstedi!

Bildiğimiz gibi Hamit Altıntop Ünal Aysal başkan, Fatih Terim teknik direktörken sarı kırmızılı ekibe transfer olmuştu. Sarı kırmızılı forma ile iki sezon boyunca sakatlık yüzünden formasından uzak kalan Hamit Altıntop'da Antalyaspor'a teşekkür ederek Galatasaray'a vefa borcu olduğunu iletti ve takımda kalmak istediğini kırmızı beyazlı ekibe bildirdi.

 Hamit Altıntop hem önlibero da hem de savunmanın sağ kanadında oynayabiliyor.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol