Sinem Yazıyoor Editörü

Gürgen Öz ve Güzel Sevgilisi Bir Mekanda Dudak Dudağa Yakalandı

eklendi

Geçtiğimiz günlerde güzel sevgilisi ile İstanbul'un en gözde semtlerinden birisi olan Bebek'te bir mekanda sohbet eden Gürgen Öz, çevresindeki onlarca kişiyi görmezden gelerek uzun süre sevgilisiyle dudak dudağa öpüştü. 

Sevilen oyuncu Gürgen Öz, bir önceki gün güzel sevgilisi Emily Mahringer ile birlikte Bebek'te oturuyordu. Bir süre sohbet eden çift defalarda dudak dudağa öpüşürken görüntülendi. 

Öpüşmeleri Oldukça Uzun Sürdü

Bebek'te bir mekanda uzun süre oturan çift, öpüşmeden önce birlikte yemek yedi ve bir şeyler içti. Sonrasında ise genç çift sohbet sırasında birkaç kez öpüşürken görüntülendi. Çiftin öpüşmeleri oldukça uzun sürünce çevredekilerin de dikkati ünlü çifte yöneldi. Çift uzun süre mekanda oturdu ve bu esnada adeta birbirlerine doyamadı. Defalarca öpüşen çift, akıllara Tarkan'ın güzel şarkılarından birisi olan "Öp" şarkısını getirdi. Mekanda kaldıkları süre boyunca defalarca öpüşen çift, belirli bir süre daha mekanda oturduktan sonra yeniden kahvelerini içti ve sonrasında çevredeki kişilere aldırış etmeden mekandan ayrılarak Bebek'ten uzaklaştılar.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol