Sinem Yazıyoor Editörü

Güney Kore, Kim Jong-un'u Öldürmeyi Düşünüyor

eklendi

Geçtiğimiz günlerde Güney Kore Savunma Bakanı'na iletilen bir soru sonrası alınan cevap büyük bir şaşkınlığa yol açtı. Güney Kore Savunma Bakanı geçtiğimiz günlerde kendisine yöneltilen bir soruya "Evet" cevabını verdi. Bakana sorulan soru ise Kuzey Kore lideri olan Jong-un'u öldürmeye yönelik bir planlarının olup olmadığıdır. Bakan bu soruya "Evet" cevabını verdi.

Yönetimi Tamamen Ortadan Kaldırmak İstiyoruz

Güney Kore Savunma Bakanı Han, yaptığı açıklamaların devamında ise sadece Kuzey Kore liderini öldürmeyi planlamakla kalmadıklarını ve yönetim kadrosunu tamamen ortadan kaldırmak için de çalışmalarının ve planlarının olduğunu sözlerine ekledi. Han, yaşanan olaylarla ilgili olarak en kötü senaryoyu düşündüklerini ve buna göre hareket ettiklerini ifade etti. 

Troy Üniversitesi'nde Görevli Olan Daniel Pinkston Konu ile İlgili Açıklama Yaptı!

Troy Üniversitesi'nde görevli olan Daniel Pinkston bu konu ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde CNN Televizyonuna özel açıklamalarda bulundu. Güney Kore Devlet Başkanı'nın yaptığı planlarda tamamen haklı olduğunu, böyle bir durum karşısında başkana durumu iletmenin, hazırlık yapmamanın ve ülke olarak bunu yapacak kapasiteye sahip iken bir şey yapmamanın büyük bir hata olacağını dile getirdi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol