Sinem Yazıyoor Editörü

Gün Ortası Soygunu

eklendi

Adana'da akıllara durgunluk veren bir gasp olayı yaşandı. Otomobili ile seyir halinde bulunan Osman Ş. Seyhan ilçesinde ilerlemekteydi. Bu sırada cadde üzerinde bulunan ve otostop çeken 19 yaşındaki Çağla D. ve 24 yaşındaki Ebru G. Osman Ş.'nin kullandığı otomobili durdurdu ve otomobile bindiler. 

Cinsel İlişkiye Girme Teklifi Ettiler!

Şoföre cinsel ilişkiye girmeyi teklif eden Cono aşiretine mensup olan iki kadın Osman Ş.'den otomobili aşiret üyelerinin bulunduğu sokağa çekmesini isteyen kadınlar, otomobil sokağa girince karışıklık çıkararak Osman Ş'nin cüzdanını çalarken aşiretin diğer üyeleri ise şoförü oyalamaktaydı. Bir anda karşısın da kalabalık bir grup gören şoför Osman Ş. ne olduğunu anlamaya çalışırken iki kadın hızlıca arabadan aşağıya indi.

Bir Anda Kalabalık ile Karşılaştı!

Kalabalıktan yararlanarak içerisinde 1300 lira bulunan cüzdanı çalan iki kadın bir anda gözden kayboldu. Şoför cüzdanının çalındığını anlayınca hemen polise başvurdu. Polis yaptığı operasyonla iki kadını cüzdanla birlikte tutukladı. Gözaltına alınan önce sağlık kontrolünden geçirildi ardından mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme kadınları adli kontrol karşılığında serbest bıraktı.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol