Sinem Yazıyoor Editörü

Gülben Ergen, Mahsun Kırmızıgül'ün Sayesinde Tekrardan Sinemalarda

eklendi

Mahsun Kırmızıgül'ün yeni çekeceği dizide rol alacak olan Gülben Ergen, bu dizi için saçının rengini değiştirmek için kuaföre gitti. Kuaföre çıkışı basın mensupları tarafından fark edilen Gülben Ergen, çekimlerin İstanbul dışında yapılacağını ve Mahsun Kırmızıgül sayesinde tekrardan sinemalara dönme fırsatı yakaladığını belirtti.

Erhan Çelik Hakkında Yapılan Eleştirilere Cevap Verdi!

TRT'de ana haberleri sunan eşi Erhan Çelik hakkında da yorumlar yapan Gülben Ergen, eşi hakkında yapılan eleştirilere 'Erhan'ı çok başarılı buluyorum' diyerek yanıt verdi.

Esra Nur'a Kalpli Mesaj!

Gülben Ergen, İnstagram üzerinden eşi Erhan Çelik'e kalpli mesaj gönderen Esra Nur Türker, ufak çapta bir kriz yaratmıştı. Eşine kalpli mesaj göndermesinin ardından Gülben Ergen de Esra Nur'a aynı şekilde kalpli mesajlar göndermiş ve bu durum magazin aleminde 'eşini kıskandı' şeklinde yorumlanmıştı. Olay sonrasında hesabını kitleyen Türker, bazı açıklamalarda bulundu. Erhan Çelik'in çok başarılı bir sunucu olduğunu belirten ve kendisinin sunuculuğunu beğendiğini söyleyen Türken, kendisinin yakışıklılığı ile ilgilenmediğini söyledi. Cumhurbaşkanının kızının düğününde tanıştıklarını söyleyen Türker, Gülben Ergen'in kıskanmasını gerektirecek bir durumun olmadığını söyledi ve evli adamlarla herhangi bir ilişkisinin olmasının da mümkün olmadığını belirtti.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol