Sinem Yazıyoor Editörü

Gs Aşkı Engel Tanımaz

eklendi

Sportoto Süper Liginin 6. Haftasında Galatasaray’ın sahası Türk Telekom Arena’da oynan, Galatasaray-Antalya spor maçı oyun kalitesi bakımından spor severlerin nefesini kesmekle kalmadı, maç sonunda sosyal medyada paylaşılan; engelli bir GS taraftarının maç için Arena’ya girme çabasını gösteren foto ile de dikkat çekti.

GS Yöneticilerinin Gözünden Kaçmadı

Habere göre, üzerine giydiği sarı kırmızı forması ile dünkü maça girmek için oldukça çaba harcadığı anlaşılan taraftarın bu fotosu GS yöneticilerinin de gözünden kaçmadı. Kulüp tarafından resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; fotoğraftaki taraftara ulaşmak istedikleri bildirilerek; tanıyanların kendileri ile iletişime geçmesi istenmiştir. 

Bu çağrı doğrultusunda, fotodaki vatandaşın kendisinin veya tanıyanların Galatasaray Spor Kulübü ile bağlantıya geçebilmesi için haberin yazılı, sözlü medyada ve sosyal medya daha fazla ses getirmesi gerekmektedir.

Türk Sporu Adına Önemli

Engelli veya engelli aday tüm insanların spora erişim hakkı olduğu düşünüldüğünde; başta Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor olmak üzere büyük, küçük tüm takımların engelli vatandaşlar için ve ayrıca çocuk, kadın seyirciler için kolaylıklar sağlaması Türk Sporu adına önemlidir.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol