Sinem Yazıyoor Editörü

Giovani Dos Santos’a Şantaj

eklendi

2009-2010 sezonunun ortasında Galatasaray futbol şubesine Tottenham’dan transfer olan ve sezon sonunda ayrılan Meksikalı ünlü futbolcunun başı cinsel içerikli kaset ile dertte.

Meksika basınında yer alan haberlere göre ünlü futbolcuya bu kaset ile şantaj yapıldı ve kaset açık arttırma metodu ile satılacak.

Giovani Dos Santos Kimdir?

11 Mayıs 1989 Meksika doğumlu olan ünlü futbolcu Monterrey alt yapısında 2001 yılında futbol hayatına başladı. Yetenekleri çok kısa sürede fark edilen oyuncu bir sene sonra FC Barcelona alt yapısında oynamaya başlamıştı bile.

FC Barcelona A takımı formasını ilk giydiği 2 Eylül 2007 tarihinde Athletic Bilbao karşısında oynadığında henüz 18 yaşındaydı. 2007-2008 sezonunda İspanya Liginde 28 maçta forma giyme şansı buldu.

Ülkemizde de Top Oynadı!

FC Barcelona’dan sonra Tottenham Hotspur’da ve daha sonra Galatasaray’da forma giydi. Günümüzde Amerika’da Los Angeles Galaxy takımında futbol hayatına devam etmektedir.

Meksika milli takımında 80 kez milli olma şansı bulan futbolcunun takımı adına kaydettiği 15 golü bulunmaktadır. Orta saha ve ileri hatta güçlü bir kariyere sahip oyuncunun başı şantajcılarla bugünlerde dertte.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol