Sinem Yazıyoor Editörü

Genelevde Kalp Krizi

eklendi

Olayın 8 Eylül tarihinde ve 18:00 sularında, Manisa'nın Şehzadeler'de bulunan bir genelevde gerçekleştiği belirtildi. 67 yaşında olan H.D. cinsel ilişkiye girmek için olay yeri olan geneleve gitti. Genelevde bulunan bir hayat kadınının eşlik ettiği H.D., yaşının ileri derecede olması sebebiyle cinsel ilişki sırasında birden yere yığıldı.

Hemen Sağlık Ekiplerine Haber Verildi!

Yere yığılan adam için endişelenen genelev çalışanları, hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekiplerinin kısa süre içinde belirtilen adrese ulaşmasıyla, ambulansa alınan adamın başlangıç izlenimi olarak kalbinin heyecana dayanamadığı ve kalp krizi geçirdiği belirtildi.

Geniş Çaplı Soruşturma Başlatıldı!

Kalp krizi geçiren H.D.'nin ilk müdahalesi ambulansta yapılırken, tedavisinin acil olarak yapılabilmesi için, Manisa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hayati tehlikesi devam eden adamın yaşadığı olayda şüphe duyulması üzerine, hastane yetkilileri polise başvuruda bulundu. Hastaneye gelen polis ekipleri aldıkları önemli bilgilere dayanarak, olay ile ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Soruşturma devam ederken, genelevi çalıştıran kişilerin ve 67 yaşındaki H.D'nin cinsel ilişkiye girdiği hayat kadınının bu soruşturmada büyük önem arz ettiği bildirildi. Soruşturma sonucu herkes tarafından merakla beklenmektedir.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol