Sinem Yazıyoor Editörü

Genç Avukat Adayı Stajını Yapamadan Kansere Yenik Düştü

eklendi

25 yaşındaki Ece Karakaya, Hukuk Fakültesi'ni başarı ile bitirdikten sonra staj yapmak için hazırlanıyordu. Ancak Karakaya, 2 yıl boyunca tedavi gördüğü kansere daha fazla dayanamadı ve yaşamını kaybetti. Genç kız, sevenlerinin göz yaşları içerisinde son yolculuğuna gönderildi. 

Başarılı Bir Öğrencilik!

Aydın'da okuyan ve Hukuk Fakültesi'ni bitiren Ece Karakaya, 2 yıldır kanser tedavisi görüyor ve bir yandan da avukat olmak için gerekli olan stajını yapmaya hazırlanıyordu. Genç avukat adayı, uzun süre kansere direndikten sonra yaşamanı kaybetti. Karakaya Süleyman Demirel Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni 2 yıl önce başarı ile bitirmişti, aynı zamanda evli ve bir çocuk annesiydi. Okulunu bitirdiği yıl bağırsak kanserine yakalanan genç kadın yapılan tüm tedavilere rağmen kurtulamadı. 

Tedavi Olup Stajını Yapacaktı!

Uzun süren bir tedavi süreci geçiren Ece Karakaya yapması gereken avukatlık stajını hastalığından dolay ertelemişti. Tedavi olduktan sonra stajını yapacağını düşünen Karakaya, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Genç kadın Bey Camii'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından sevenlerini göz yaşları arasında Kemer Mezarlığı'na defnedildi.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol