Sinem Yazıyoor Editörü

Geçmiş Zamanların Lüksü, Yerini İcraya Bıraktı

eklendi

Ünlülerin geçidi ve yarışma programlarının neredeyse tek adresi olmayı başaran ve Maslak'ın Sudi Özkan tarafından, 1992 yılında yaptırılan ilk lüks oteli olma unvanı bulunan, Sheraton markasına sahip Steigenberger Hotel şimdilerde büyük sorunlarla uğraşmaktadır. Geçen sene iflas erteleme kararı almış olan Steigenberger Hotel yetkilileri, mülk sahibi ile 70 ayda ödenmesi planlanan kiraları ödeyemediği için, mahkemelik oldular.

Haklarında Birçok Suçtan Dava Açıldı!

Daha önce iflas erteleme kararı olduğu için, mülk sahibinin açtığı kira talep etme davası geri çevrilmişti. Bunun üzerine, alamadığı kiraların daha da birikmesini gereksiz bulan mülk sahibi otelin tahliye edilmesi isteğiyle, ayrı bir dava daha açmak için hazırlanmaktadır. Bundan önceki davada ise, otel yetkilerinden Oğuz Serim, Cenk Kınay ve Koray Atamyıldız hakkında iyi niyeti kötüye kullandıkları düşüncesiyle, birçok suçtan dava açıldı. İflas erteleme döneminde de atanmış olan kayyumların, bilgi ve belge sahteciliğinden şüphelenen mülk sahibi avukatları aracılığıyla onlara da dava açmış durumdadır.

Personellerde Maaş Almamış!

Ayrıca, otelde çalışan personellerde maaşlarını alamadıkları gibi, geçmiş dönemlerin maaş ödemeleri için ellerine verilmiş olan senetlerin sonuçlanmadığı bilgisini vermeye devam ediyorlar.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol