Sinem Yazıyoor Editörü

Gaziantep'te Ceset Paniği

eklendi

Dün öğle saatlerinde Gaziantep'e bağlı Şehitkamil ilçesinde boş bir alanda çürümüş erkek cesedi bulundu. Durumu ilk önce bölgede temizlik yapan belediye işçileri fark etti. Belediye işçilerinin verdiği bilgiye göre, işçiler boş alandaki otları temizlemek amacı ile orada bulunuyorlardır. Daha sonra olay yerinde yerde yatan birinin olduğu fark edildi. 

Ceset Bir Erkek

Önce duruma anlam veremeyen işçiler yatan adamın ölü olduğunu ve cesedin de çürümüş olduğunu fark ettikten sonra polis ekiplerini çağırmaya karar verdi. Polisin çağrılması ile birlikte olay yerinde çürümüş erkek cesedine rastlanıldığı bilgisi ortaya çıktı. Cesedin incelemeler sonucunda yaşlı bir erkek olduğu anlaşıldı.

Cesette Çürümeler Başlamış

Cesette çürümeler nedeniyle ölüm sebebi ilk etapta anlaşılamadığından dolayı ceset adli tıp kurumuna gönderildi. Olayına ardından cesedin kimliğine ulaşılamadığını belirten polis memurlarının incelemeleri sonucu cesedin kolunda bir saat olduğu ve saatin çalışır durumda olduğu fark edildi. Şüpheli ceset üzerinden herhangi bir kimlik çıkmadır. Dolayısıyla ekipler kişinin ailesi ve çevresiyle ilgili henüz bir irtibata geçemedi. Cesedin üzerinden ayakkabılarının da çıkmaması fakat çalışır bir saat bulunması şüpheleri artırdı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol