Sinem Yazıyoor Editörü

Gareth Bale'nin Lüks Yazlık Villası Mafya Tarafından Yakıldı

eklendi

Dünyaca ünlü futbol takımlarından birisinde forma giyen yıldız futbolcu Garet Bale'nin başına oldukça üzücü bir olay geldi. Gareth Bale'nin villası mafya tarafından yakıldı. Mafya'nın ünlü oyuncunun villasını yakmasının sebebi ise Bale'nin nişanlısının kuzeninin 1.1 milyon TL değerinde içerisi mücevher ile dolu olan bavulu alması ve ortadan kaybolması olarak düşünülüyor. 

Mafya ile Karşı Karşıya Kaldı

Gareth Bale'nin başı bir anda mafya ile belaya girdi. Dünyanın en önemli futbol takımlarından birisi Real Madrid'te oynayan ev dünyanın en pahalı oyuncuları arasında ilk sıralarda yer alan Gareth Bale, nişanlısının kuzeninin mücevher dolu bavulla kaçması sonucunda mafya ile karşı karşıya kaldı ve futbolcunun villası yakıldı.

Suçlu Nişanlısının Kuzeni

İngiliz Medyası bu konuya geçtiğimiz günlerde önemli bir yer ayırdı ve Bale'nin nişanlısının kuzeni olan Epiphany Dring'in içinde 1.1 milyon TL değerinde mücevher dolu bir bavul ile ortadan kaybolduğunu açıkladı. Futbolcunun nişanlısının manken olan kuzeninin uzun süredir mafya ile yakından ilgisinin olduğu ve birkaç haftadır ortalarda gözükmedi çıkan haberler arasında.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol