Sinem Yazıyoor Editörü

Galatasaraylı Futbolcu Chedjou'nın Sezon Sonunda Ayrılması Düşünülüyor

eklendi

Galatasaray transfer sezonuyla ilgili çalışmalarına şimdiden başladı. Yönetim takımın önemli oyuncularından birisi olan Chedjou'yu mercek altına altı. Yönetim oyuncunun performansının kötü olması durumunda devre arası ya en geç sezon sonu sözleşmesini yenilemeyerek takımdan gönderilmesini sağlayacak.

Başarısız Sonuçlardan O Mesul Tutuluyor 

Galatasaray kulübü geçtiğimiz hafta sonu oynanan Beşiktaş karşılaşmasına 2-0 öne geçmelerine rağmen skoru koruyamadı ve maçtan 2-2 lik beraberlik ile ayrıldı. Yönetim, bu beraberlikten sonra şok bir karar alarak Chedjou'yu mercek altına altı ve başarısız olmaya devam ederse sözleşmesini yenilememe kararı aldı. Çünkü Beşiktaş karşılaşmanın bu şekilde sonuçlanmasının sorumlularından birisi olarak ünlü futbolcu gösteriliyor. 2013 yılının yaz aylarında Fransa'nın Lille takımından oldukça pahalı bir fiyata transfer edilen futbolcuyla sezon arasında ya da sezon sonunda yolların ayrılması planlanıyor. 

Takımdan Ayrılacak

Buna karşın deneyimli futbolcu ve menajeri aynı şartlarda iki yıl daha sözleşme yapmak istediğini belirtiyor ancak bu konuda Galatasaray yönetiminin kararı açık ve net. Chedjou devre arasında, en geç sezon sonunda takımla birlikte forma giymeyecek.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol