Sinem Yazıyoor Editörü

Galatasaray'ın Yeni Transferi Nigel De Jong İlk Kez Konuştu

eklendi

Galatasaray'ın transferin bitimine bir gün kala İstanbul'a getirdiği ve takına kattığı dünyaca ünlü futbolcu Nigel De Jong basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sneijder ve Teknik Direktörümüzle Yıllarca Çalıştık!

Galatasaray gibi büyük bir Kulübe transfer olduğu için çok mutlu olduğunu dile getiren Nigel De Jong, İstanbul gibi marka bir şehirde yaşama fikrinin de kendisini çok heyecanlandırdığını ve transferinde önemli bir rol oynadığını dile getiriyor. Kendisine sorulan sorularda Galatasaray'ın teklifini düşünmeden kabul ettiğini, daha önce Türkiye'de oynayan arkadaşlarına danıştığını ve aynı zamanda takım arkadaşı Sneijder'le de konuştuğunu söyleyen yıldız futbolcu; zaten daha önce Sneijder ve teknik direktörümüzle yıllarca aynı ortamda görev aldım. Onlarla aynı takımda olma fikrine hayır diyemezdim şeklinde yanıt veriyor. 

Melo'ya Saygı Duyuyorum Fakat...

Daha önce Galatasaray da aynı mevkide oynayan Melo'ya büyük saygı duyduğunu fakat farklı özellikleri bulunduğunu kaydeden De Jong, bende onun gibi sert futboldan hoşlanıyorum. Taraftarlarımız hiç merak etmesinler, onun bıraktığı boşluğu fazlasıyla doldurmaya geliyorum diyerek taraftarlarına da mesaj göndermeyi ihmal etmedi. Uzun yıllar boyunca Hollanda milli takımında top koşturan De Jong Galatasaray da göstereceği performans ile tekrardan milli takıma seçileceğine inancının tam olduğunu söylüyor ve yaşının ilerlemiş olduğunu düşünenlere hala genç ve fit bir futbolcuyum şeklinde yanıt veriyor. Sakatlanma problemi yaşamadığına ve özel hayatına son derece dikkat ettiğini söyleyen De Jong kendisinin de takıma katılması ile şampiyonluğun en büyük favorilerinden birisi olduklarını dile getiriyor. Beşiktaş ve Fenerbahçe ile rekabete girişmenin de kendileri için son derece zor ve heyecan verici bir deneyim olacağından emin olduğunu söylüyor. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol