Sinem Yazıyoor Editörü

Galatasaray’ın Transfer Etmek İçin Türkiye’ye Getirdiği Tiote’den Haber Alınamıyor

eklendi

Galatasaray, Newcastle United Takımında ön libero oynayan Tioteyi transfer etmek için, Newcastle United Takımıyla anlaşıp, transferi bitirmek ve sağlık kontrolünden geçirmek için Tiote'yi İstanbul’a getirmişti. İstanbul'da yapılan sağlık kontrolünde, Fildişi Sahilli siyahi oyuncu Tiote'nin dizinde problem çıktı. Bu gelişmenin sonrasında Galatasaray Cheick Tioteyi transfer etmekten vazgeçti.

30 yaşındaki oyuncunun 2014 – 2015 sezonundan bu yana iki defa dizinin yaralanması ve kas sakatlanması nedeniyle 192 gün yeşil sahalardan uzak kalması da, Galatasaray’ın Tiote transferinden vazgeçmesine neden oldu.


Galatasaray'ın Transferden Vazgeçmesinin Ardından Tiote’den Bir Daha Haber Alınamadı

Galatasaray'ın Tiote’den vazgeçmesinin ardından Fransa 1. Lig ekiplerinden Lorient, 30 yaşındaki oyuncuyu transfer etmek için, çalışmalara başladı. Tiote’nin takımı olan Newcastle United ile anlaşmaya vardı. Anlaşmayı tamamladıktan sonra, Cheick Tioteyi arayan Lorient’in yetkilileri, siyahi futbolcuya bir türlü ulaşamadı. Bu sebeple Lorient takımı‘da Cheick Tiote transferini gerçekleştiremedi. 

Cheick Tiote’nin nerede olduğu hakkında şu ana kadar herhangi bir bilgi elde edilemedi. 


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol