Sinem Yazıyoor Editörü

Galatasaray Teknik Direktörü Fenerbahçe'nin Kendilerinin Rakibi Olmadıklarını Söyledi

eklendi

Galatasaray teknik direktörü olarak görev yapan Jan Olde Riekerink'e geçtiğimiz günlerde yardımcılarından bir teklif geldi ancak deneyimli teknik adam, yardımcılarından gelen teklifi geri çevirdi ve Fenerbahçe'nin rakiplerinin olmadığını belirtti. Yarımcılarından teknik adama yapılan teklif ise Fenerbahçe maçının tribünden izlenmesi ile ilgiliydi.

Fenerbahçe Taraftarlarını Kızdıracak Cevap

Fenerbahçe taraftarlarını kızdıracak bir açıklama yapan Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink, yardımcılarından gelen teklife olumsuz bir yanıt verdi. Bilindiği gibi Galatasaray ilk beş haftada topladığı puanlarla sezona çok iyi bir başlangıç yaparak rakiplerine göz dağı verdi. Galatasaray oynadığı beş karşılaşmanın hiç birisinde mağlup olmadı ve iki beraberlik, üç galibiyet ile 11 puan topladı.

Rakibimiz Fenerbahçe Değil

Fanatik Gazetesi yazarlarından Serdar Dinçbaylı'nın haberinde deneyimli teknik adamın şampiyonluk için oldukça iddialı olduklarını ancak Fenerbahçe'nin bu yarışta kendilerine rakip olarak görmedikleri belirtiliyor. Teknik adamın yardımcıları Fenerbahçe maçını tribünden izleyerek takımla ilgili daha ayrıntılı bilgiler alınacağını dile getirseler de, Jan Olde Riekerink, buna gerek duymadığını ve Fenerbahçe'nin kendilerinin rakibi olmadığını belirtti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol