Sinem Yazıyoor Editörü

Fuhuş Yaptıran Aile Yakalandı

eklendi

Fuhuş yıllardır düşünülebilecek en kötü işlerden biridir. Birçok kadın bazen kandırılarak bazen de çaresiz kaldıkları için bu işe başvurmaktadırlar. Bu insanlar başka çareleri kalmadıkları için bu işi yaparken bazı ahlaksız kişiler bu kadınları zorla bu işe zorlamaktadırlar. Adana’da bulunan bir ailede fuhuş işine yardım edenlerdendir. Bu anne ve oğul fuhşa aracılık etmekten ve yer temin etmekten dolayı tutuklandılar.

Adana’nın Seymen ilçesindeki asayiş şube müdürlüğüne gelen ihbarda evde fuhuş yapıldığı ileri sürüldü. Bunun üzerine evi gözetim altına alan polis memurları eve giren çok sayıdaki erkekle görüşme yaparak evde fuhuş yapıldığını doğrulaması üzerine eve baskın düzenlendi.

Anne Oğul Tutuklandı!

Evden alınan Çiğdem N. ile görüşme yapıldı. Bu görüşmede evde bulunan 2 iki kişinin kendisini para karşılığı fuhuş yaptırdıklarını söylemesi üzerine Nezahat Y. Ve Arif Vural G. Adına tutuklama kararı çıkarttırdı ve yakalanan anne oğul emniyet güçlerince hapishaneye gönderildi. Çiğdem N. müşterileri bazen Nezahat Y.’nin bazen de Arif Vural G.’nin bulduğunu belirtti ve bu iki kişinin anne-oğul olduğunu anlattı. Bu görüşmenin sonunda Çiğdem N. serbest bırakıldı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol