Sinem Yazıyoor Editörü

Fransa’da Soyulan Fransız Futbolcu: Djibril Cisse

eklendi

Geçtiğimiz yıl futbol macerasını geride bırakan Djibril Cisse, Fransa’nın başkenti Paris yakınlarındaki bir banliyö olan Saint-Denis'te silahlı iki kişi tarafından soyuldu. Cebindeki tüm parayı ve değerli tüm takılarını çaldıran Djibril Cisse futbola dönme kararını da bu vesile ile açıklamış oldu.

Futbol Kariyerini Sona Erdirdi

Geçen yıl içinde futbol kariyerini noktalayan Djibril Cisse, Paris'te soyguncuların hedefi haline geldiğini belirtti. İki gangsterin soyduğu ünlü futbolcu, Marsilya, Liverpool ve Lazio futbol takımlarının formasını giymiş ve 34 yaşında futbol kariyerini bitirmişti. 

Şikâyetçi Olmadı

Djibril Cisse, futbol yaşantısını geçen yıl noktalamıştı. 35 yaşında olan ve kendisine kulüp aradığını söyleyen futbolcu, hırsızlar tarafından çalınan eşya ve para miktarının çok olduğunu fakat para ve mala çok önem vermediği için polise haber vermediğini ve bu yüzden şikâyetçi olmayacağını dile getirdi. 

Mücevherlerini, Paralarını Aldılar Ve Kaçtılar 

Fransız futbolcu, iki kişinin önünü keserek kendisine silah doğrultulması karşısında üstünde değerli olan her şeyi verdiğini, mücevher ve paraları alıp kaçan hırsızlarla ilgili hiçbir girişimde bulunmayacağını dile getirdi.BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol