Sinem Yazıyoor Editörü

Fransa Büyük Şok Yaşadı!

eklendi

Otomotiv sektörü içerisinde yer alan Aston Martin, Volvo, Rolls Royce ve Ford markaları Paris'te düzenlenecek olan Otomobil Fuarı'na katılmama kararı aldılar. 

Dünyanın en önemli organizasyonlarından birisi olan Otomobil Fuarı bu yıl 115. kez düzenlenecek. Ziyaretçilerin 1 -16 Ekim tarihleri arasında ziyaret edebilecekleri fuar öncelikli olarak Eylül ayının sonunda uluslararası basın çalışanları için özel bir gösterim yapacak.

Önemli Eksikler Var!

Ancak bu yıl düzenlenecek olan fuar geçtiğimiz yıllara oranla oldukça önemli eksiklerle açılacak. Sektörün önemli isimlerinden birisi olan Ford, yaptığı açıklamada yeni araçlarının çıkış tarihlerinin fuar tarihi ile uyuşmadığını ve bu nedenle fuara katılamayacağını belirtti. Ancak Ford firması için fuar maliyetinin yüksek olması nedeni ile katılamayacağına dair söylentiler de bulunuyor. Fuara katılan firmalardan birisi olan Peugeot, yeni modeli 5008 SUV tanıtımını fuar içerisinde yapacak. Aynı zamanda oldukça önemli isimlerden birisi olan Skoda markası da yeni modelini ilk kez 115. kez düzenlenecek olan Otomobil Fuarı'nda sergileyecek.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol