Sinem Yazıyoor Editörü

Forum İstanbul AVM'de Panik

eklendi

İstanbul Bayrampaşa'da yer alan Forum İstanbul AVM'de kısa bir süreliğine panik yaşandı. AVM'de aniden alarmların çalması üzerine panik yaşayan insanlar, hızlı bir şekilde AVM'yi terk etti. Daha sonra alarmların yanlışlıkla çaldığı belirtildi.

Alarmların Çalması Panik Yarattı!

Haftanın tüm günleri büyük bir insan kalabalığına ev sahipliği yapan Forum İstanbul AVM'de, dün itibariyle hareketli dakikalar yaşandı. AVM'de bir anda alarmların çalması 'Acil Durum' yarattı ve tüm insanlar tahliye edildi. Yapılan anonslarda 'Dikkat dikkat bu bir acil durumdur. Lütfen en yakın çıkışı kullanarak binayı terk ediniz. Asansörleri kullanmayınız.' şeklinde ifadeler kullanıldı. İnsanların büyük bir panik yaşadığı olayda, AVM'ye yakın bir noktada bulunan metro istasyonunda büyük bir izdiham oluştu.

Alarmların Çalması Teknik Arızadan Dolayı

İnsanların tahliye edilmesinin ardından yaklaşık olarak 10 dakika geçtikten sonra, alarmların teknik bir arızadan dolayı çaldığı ortaya çıktı. Doğan Haber Ajansı'nın iddiasına göre alarmlar, panik butonuna yanlışlıkla basılmasından dolayı çaldı. Yapılan yeni anonsta, panik yapılmaması gerektiği ve her şeyin normale döndüğü belirtildi. Anonsa rağmen binanın insanlar boşaltılmaya devam edildiği görülürken, bugün itibariyle her şeyin normalde döndüğü görülmüştür.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol