Sinem Yazıyoor Editörü

Fırlatılan Bebek Oyuncak Mı Gerçek Mi?

eklendi

Ekranların sevilen dizisi Kara Sevda'nın çekimleri sırasında yaşanan ilginç bir an gündeme bomba gibi düştü. Dizinin sevilen oyuncularından Zerrin Tekindor eline aldığı bir bebeği sağa sola fırlattı. Bunu gören dizinin bir başka oyuncusu olan Neslihan Atagül o dakikaları videoya çekti ve sosyal medya üzerinden yayınladı.

Yaptığı Paylaşım Tepki Aldı!

Ne olduysa bundan sonra oldu. Neslihan Atagül videonun yanlış anlaşılmasını engellemek için not kısmına bebek oyuncaktır notunu eklese de tepkileri engelleyemedi. Bazı Zerrin Tekindor düşmanları bebeğin gerçek olduğunu iddaa ederek başarılı oyuncuyu karalama çalışmaları başlattı. Bunun üzerine çok kısa bir süre içerisinde video 1 milyon kişi tarafından izlendi ve tepkiler artmaya başladı. Olayın çığırından çıktığını gören Neslihan Atagül videonun yorum kısmını kapattı.

Zerrin Tekindor Tepki Gösterdi

Yaptığı paylaşım nedeni ile hem yakım arkadaşı Zerrin Tekindor'dan tepki gören Neslihan Atagül dizi yapımcıları tarafından da uyarıldı. Dizi yapımcıları dizide anne rolünü oynayan birine bu paylaşımların zarar vereceğini ileri sürerek başarılı oyuncudan bu paylaşımı kaldırmasını istedi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol