Sinem Yazıyoor Editörü

Filiz Akın'dan Tarık Akan'a Destek

eklendi

Türk televizyon ve sinema dünyasının önemli isimlerinden Tarık Akan geçtiğimiz günlerde Akciğer kanserine yakalandığını açıklamıştı. Ünlü oyuncunun bu açıklamaları hayranlarını derinden üzerken kendisine çevresinden ve sevdiklerinden destek mesajları yağmaya devam etti. Tarık Akan'a en büyük desteği veren ise kanseri iki kere yenmiş olan Filiz Akın'dan geldi. 

Tarık Akan Çok Güçlü Bir İnsan!

Bir TV programına katılan başarılı oyuncu Filiz Akın konu ile ilgili açıklamalarında bu habere çok üzüldüğünü ve kendisinin kanseri iki kere yendiğini hatırlattı. Ve Filiz Akın şöyle devam etti: Tarık Akan çok güçlü bir insan ve gelişen tıp dünyası sayesinde ise bu hastalığı rahatlıkla yenecektir, diyerek sözlerini tamamladı.

  Hastanın Moral Durumu Önemli!

Ayrıca Filiz Akın açıklamalarında bu hastalığın yenilmesinde gerekli olan en önemli etkenin hastanı moral durumunun iyi olması ve kişi için sürekli dua edilmesi gerektiğini belirtti. Bu konuda en büyük görev ise başarılı oyuncunun hayranları ve sevenlerine düşmektedir. Sevenleri ve hayranları başarılı oyuncunun kanseri yenebilmesi için sürekli dualar etmeli ve hastanın moralini her zaman yüksek tutmalıdır.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol