Sinem Yazıyoor Editörü

Fikret Orman 'Bu Tür Polemiklere Girmeyeceğim'

eklendi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman BJK TV'de Günden Özel programında açıklamalarda bulundu.Galatasaray derbisi öncesi hem derbi hakkında konuştu hem de bir çok konuya programda açıklık getirdi. Ayrıca Fikret Orman'a Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu'nun açıklamaları da soruldu. Bu konuda da açıklamalar yapan Fikret Orman polemiğe girmeyeceğini söyledi.

"Hakemler Beşiktaş'ı Kolluyor"

Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu'nun yaptığı açıklamalar soruldu. Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu Türkiye Futbol Federasyonu ve hakemlerin Beşiktaş'ı kolladığını ifade etmişti. Neden Beşiktaş'ı kolladıklarını anlamadığını dile getirmişti.

Fikret Orman; Polemiğe Girmeyeceğim!

Bu sözler Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a soruldu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bu sözlere cevaben Beşiktaş takımının ve Beşiktaşlıların bir duruşu olduğunu dile getirdi. Bu yüzden bu tür polemiklere girmeyeceğini belirtti. Bu tür açıklamalara cevap vererek polemik oluşturmaya gerek duymadığını ifade etti. Fikret Orman bu konuya bir açıdan sevindiğini söyledi. Galatasaray ile derbi maçı öncesinde bir Fenerbahçe yöneticisin Galatasaray tarafında hareket etmesine sevindiğini ifade etti. Bu durumda ezeli rakip olan Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki dostluğun pekişeceğini dile getirdi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol