Sinem Yazıyoor Editörü

Feyenoord Taraftarları Willem'lılar Tarafından Dövülerek Tribünden Atıldı

eklendi

Hollanda Ligi'nde geçtiğimiz günlerde oynanan Willem II ile Feyenoord takımları arasındaki karşılaşmada Willem II taraftarları, konuk takımın taraftarlarını önce yakalayıp dövdü, sonrasında ise tribünden aşağıya attı. 

Olaylar Maçtan Sonra Oldu!

Tribünlerde görmeye pek alışık olmadığımız ve oldukça üzücü olan olaylardan birisi geçtiğimiz hafta Hollanda Ligi karşılaşmalarından bir tanesinde gerçekleşti. Hollanda Eredivisie Ligi'nde Willem II takımı, evinde Feyenoord takımını ağırladı. Maç içerisinde oldukça sakin bir şekilde karşılaşmayı izleyen ev sahibi takımın taraftarları maçtan sonra gerçekleştirdikleri olay sonrasında gündeme oturdu. 

Konuk Ekip 2-0 Yendi!

Olayların patlama noktası ise karşılaşmanın sonlarına doğru yaşandı. Maçtan konuk ekip 2-0 üstünlük ile ayrılınca Willem taraftarları sinirlerine hakim olamadı ve Feyenoord taraftarlarına saldırmaya başladı. Normal şartlarda iki takımın taraftarları ayrı yerlerde karşılaşmayı izledi ancak bir grup taraftar statta yer olmadığı için ev sahibi takımın taraftarları arasında takımlarını destekledi. Ancak karşılaşmanın sonuna doğru geride olan ev sahibi takım taraftarları ile Feyenoord takımı taraftarları arasında çıkan tartışma büyüdü ve Willem taraftarları konuk takımın taraftarlarını döverek tribünden aşağıya attı.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol