Haber Yazıyoor Editörü

Fetullah Gülen FEM Dershanesi Genel Müdürü'nü Falakaya Yatırmış!

eklendi

 Katıldığı televizyon programında Fethullah Gülen cemaati ilgili inanılmaz açıklamalar yapan, bir dönem cemaatin önde gelen isimlerinden olan Nurettin Veren, Fethullah Gülen'le beraber FEM Dershanesi Genel Müdürü'nü falakaya yatırdığını söyledi.

Fethullah Gülen'in bir dönem sağ kolu olarak bilinen Yeni Akit yazarı Nurettin Veren CNN TÜRK'te Türkiye'nin Gündemi programında cemaat yapılanması hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fethullah Gülen ile birlikte geçirdiği zamanlarda Gülen'in çocukları dövdüğünü ve kızdığı isimleri falakaya yatırdığını iddia etti.

14 Ağustos'ta Siber Saldırı Mı Yapılacak?

14 Ağustos'ta Siber Saldırı Mı Yapılacak?

14 Ağustos'ta Gülen'in siber saldırı yapacağını ileri süren Veren, Gülen'in kendi yetiştirdiği elemanlarının dünyanın en kritik kuruluşlarında çalıştığını söyledi. Veren, bilgileri kendi öğrencilerine verdiklerini de ileri sürdü.

Veren yaptığı açıklamada, "Şuanda Cemaatin süzgecinden geçerek oralara (TSK) gelmiş yüzde 85 oranında asker var. Ben bunu 2005'te dile getirdim. Buralara eleman devşiren imamlar var. Bunlar deşifre olunca hemen başka imamlar geliyor ve o boşluk böyle doluyor" diye konuştu. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol