Sinem Yazıyoor Editörü

Fetö Soruşturmasında Dalga Bu Sefer Hakan Şüküre Vurdu

eklendi

Fetö soruşturması kapsamında bir çok iş adamı ve ünlü isimler göz altına alınırken bu sefer dalga futbol dünyasına sıçradı. 

Galatasaray spor kulübü ve milli takım eski oyuncusu hakan şükür ve babası da fetö soruşturmasında tutuklama kararı alan isimlerden. Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür’ün üzerlerine kayıtlı olan 7 ayrı şirketi olduğu ortaya çıktı. Bu şirketlerden hatırı sayılır bir gelir eden Şükür ailesinin mal varlığının ise 200 milyon liradan fazla olduğu iddia ediliyor.

Şükür ailesinin tüm mal varlığına el koyma kararı alan hükumet araştırmalarına devam ederken detaylı incelemeler sonucu yeni şirketler ve mal varlıklarının olduğu düşünülüyor. Sakarya ve İstanbul birçok arsa, yazlık ve rezidansın yanı sıra lüks otomobiller ve yeni yatırımların da araştırılmasına başlandı. 200 milyon liralık servetinin olduğu düşünülen ailenin Sakarya, İstanbul, Bodrum ve Kocaeli’de yazlıklar evler ve arsalarına büyük yatırımlar yaptığı biliniyor. Yalnız Sakarya’nın Serdivan ilçesinde yapılan projenin bedelinin 30 milyon liranın üzerinde olduğu düşünülüyor. Bu projenin içerisinde villalar apartman daireleri ve dükkanların olduğu biliniyor.  


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol