Sinem Yazıyoor Editörü

Ferrari Gitti, Bentley Geldi

eklendi

Kim Kardashian'ın üvey kardeşi olan Kylie Jenner, sevgilisine aldığı pahalı otomobil ile sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kylie Jenner, Amerika'da satış fiyatı 300 bin dolar olan Bentley marka otomobili, sevgilisi Tyga'ya hediye etti. Aracın Türkiye piyasasındaki değeri 1 milyon dolardır.

Ferrarisi Çalınmıştı!

Kylie Jenner sevgilisine arabayı hediye ederken, Tyga için kötü de bir sürpriz hazırladı. Jenner, aracın Calabasas'ta satın alma işlemlerini yaparken, sevgilisi Tyga'nın da Ferrari marka aracı çalındı. Ancak daha sonradan öğrenildi ki, bu durum Kylie Jenner'in bir planıydı. 19 yaşındaki Jenner, sevgilisinin aracını saklamaları için bazı kişilerle anlaştı ve Bentley marka otomobili sevgilisi Tyga'ya satın aldı.

''Sevgiliniz Bentley alıyor ve Ferrari'nizi saklıyor. Nasıl aklımı kaçırmadığımı tahmin edin.'' 

Jenner hediyeyi Tyga'ya verdikten sonra yaptığı bu şakaya Snapchat üzerinden paylaştı. Tyga'da sosyal medya üzerinden bir video paylaşarak; ''Sevgiliniz Bentley alıyor ve Ferrari'nizi saklıyor. Nasıl aklımı kaçırmadığımı tahmin edin.'' şeklinde ifadeler kullandı. Kylie Jenner'da 300 bin dolar değerindeki aracın fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaşarak, fotoğrafın üzerine 'bebeğim için' notunu yazdı.

Birlikte hazırladıkları videoda geçen diyaloglar ise, kullanıcıların takipçileri tarafından oldukça sempatik bulundu.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol