Sinem Yazıyoor Editörü

Fernandao’dan Beşiktaş’a Mesaj: “Beni Alın”

eklendi

1987 doğumlu Brezilyalı Fernandao’nun forma giydiği Fenerbahçe’de kalma şansı azalıyor. Geçtiğimiz günlerde de Fernandao, Beşiktaş teknik direktörü olan Şenol Güneş’e siyah beyazlı takıma geçmek istediğiyle ilgili mesaj gönderdi.

29 yaşında olan Fernandao, Bursaspor’da 22 yaşında oynarken attığı gollerle “gol kralı” unvanı almasında büyük emeği geçen eski hocası Şenol Güneş’in çalıştırdığı takım olan Beşiktaş’a gitmek istiyor.

Şenol Güneş’in Bakışı Olumlu…

Olası bir sürpriz hamlenin alt yapısını oluşturduğu düşünülen Fernandao, birkaç aracı sayesinde zemin yoklayarak adım atmaya çalışıyor. Beşiktaş’ın bu yaklaşıma nasıl bir cevap vereceği ise henüz kesin değil. Ancak Beşiktaş takımında forma giymekte olan Vincent Aboubakar’dan memnun olmayan Şenol Güneş’in bir dönem birlikte çalıştıkları Fernandao’ya sıcak bakabileceği konuşuluyor. Transfer söz konusu olursa, Fernandao’nun alacağı rakamın uygun bir fiyatta olması ve Şenol Güneş’in de Fernandao’yu kabul etmesi halinde Fikret Orman yönetiminin transferin yapılmasını itirazsız destekleyeceği söylentiler arasında. Fenerbahçe ise Fernandao’yu devre arasında bıraktıktan sonra Teknik direktörleri tarafından belirlenecek bir isimle yollarına devam edecek.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol