Sinem Yazıyoor Editörü

Fenerbahçe’de Hollanda Rüzgârı

eklendi

2015-2016 sezonunu büyük bir hayal kırıklığıyla kapatan Fenerbahçe’de Dick Advocaat’ın teknik direktörlüğe gelişiyle yeni sezona yeni umutlarla girildi. Van Persie ve Van Der Wiel’den sonra takımdaki 3.Hollandalı olan teknik adamla birlikte Fenerbahçe’de Hollanda rüzgârı esmeye başladı.

Dirk Kuyt Dönüyor mu?

Bir senelik sözleşme imzalanan ünlü teknik adamla başarı yakalandığı takdirde yola devam edileceği ile ilgili planlar yapıldığı öğrenildi. Kulüpten gelen haberlere göre sezonun başarı ile bitirilmesi durumunda 2017-2018 sezonunda Dick Advocaat ile sportif direktör olarak anlaşılacağı ve yardımcılığına da sarı lacivert çubuklu forma ile büyük işler yapmış ve taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanarak efsaneler arasında yer almış Hollandalı yıldız Dirk Kuyt’ın getirileceği düşünülmektedir.

Enerjik Bir Takım Olmalı!

Böylece Hollanda rüzgârı artarak devam edecek ve büyük başarılar peşinde koşulacaktır. Lig şampiyonluğunun yanı sıra aynı zamanda Avrupa’yı da hedefleyen tecrübeli çalıştırıcı Fenerbahçe’nin Avrupa’nın önemli kulüplerinden birisi olduğunu belirtirken hedeflerine ulaşmak için sahada aktif, güçlü ve enerjik bir takım olması gerektiğini dile getirdi. Takımı daha güçlü hale getirebilmek için sporcuların bireysel yeteneklerinden faydalanılması gerektiğinin de altını çizdi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol