Sinem Yazıyoor Editörü

''Fenerbahçe Evleri'' İçin Arsalar Toplanmaya Başlandı

eklendi

Farklı şehirlerde yapılması düzenlenen konut projeleri ile hem kulübe hem de taraftarlarına katkıda bulunması beklenen ''Fenerbahçe Evleri'' projesinin ilk etap çalışmaları Antalya'nın Serik ilçesinde başladı. Bu proje dahilinde yapılacak konut alanları için büyük arsalara ihtiyaç duyan Fenerbahçe'nin Serik ilçesinden toplamda 107 dönümlük bir alan satın aldığı öğrenildi.  

Bir nevi bu projenin lansmanı olacak olan Antalya Serik deki Fenerbahçe Evleri projesinin yakın zaman içerisinde tüm ülkedeki illere yayılması hedefleniyor. Bu projenin başında bulunan Fenerbahçe Başkan Vekili Mithat Yenigün bu konutların tek tip bir site olarak tasarlanacağını ve Fenerbahçeli tüm vatandaşların hizmetine sunulacağını aktardı.

Evlerin İçinde Yok Yok!

Böylelikle kulüp üyelerinin ve taraftarlarının kaynaşmasını sağlamanın yanı sıra kendi markalarına ait konutlarda oturmalarının ayrıcalığının da sağlanmasının amaçlandığını belirten Yenigün, konutların tüm ihtiyaçların karşılanacağı şekilde tasarlandığını ve konut sakinlerinin spor, eğlence, aktivite ve alışveriş imkanlarının kapılarının dibinde olacağını sözlerine ekledi. Bu tesis için yaklaşık 4 milyon liralık bir yatırım yapmayı planladıklarını söyleyen Yenigün, sıradaki konut alanının İzmir olduğunu da sözlerine ekledi.  

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol