Sinem Yazıyoor Editörü

Falcı Bacı Ne Demiş, Bülent Bacı Ne Yapmış?

eklendi

Ünlüler dünyasında yapılanlar, yaşadıkları, ne yaptıkları her zaman insanlar tarafından merak konusu olmuştur. Kimisi bunu gündemde olmak için yaparken kimi ise hiçbir şey yapmadan da gündemde kalabiliyor. Kimine göre sanatçı kaprisi, kimisine göre saygısızlık sayılan bu davranışlara bir yenisi daha eklendi. 

Konsere Çıkmadı!

Geçtiğimiz günlerde ünlüler dünyasında yine akıl almadık ve ağızları açık bırakan bir olay yaşandı. Bu olayın baş rollerinde ise gündemden söyledikleri, polemikleri ve giydikleri ile Türkiye'nin en büyük seslerinden olan Bülent Ersoy vardı. Sanatçı 24 Ağustos'ta EXPO 2016 Antalya'da Orhan Gencebay için Birlik ve Beraberlik Gecesi organize etmiş ve Ersoy'da konserde sahne alacak isimlerden biriydi. Zerrin Özer, Zara, Yavuz Bingöl, Volkan Konak, Ümit Besen, Tan, Seksendört, Rafet El Roman, Nukhet Duru, Manga, Kutsi, Kıraç, Hande Yener, Ferhat Göçer, Cengiz Kurtoğlu ve Berksan sahneye çıkarak Orhan Gencebay'ın şarkılarını söylemişti.

Sahneye Çıkmama Sebebi Nedir?

Fakat gecenin sonunda çıkması beklenen sanatçı Bülent Ersoy ise sahneye çıkmadı. Söylenenlere göre sanatçının sahneye çıkmama nedeni falcısının sahneye çıkmasına izin vermediği olarak ortaya çıktı. Bir diğer ilginç bilgi is Bülent Ersoy'un 1 gün sonra aynı yerde vereceği bir konser daha olması. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol