Sinem Yazıyoor Editörü

Facebook Arkadaş Listenizi Nasıl Gizlersiniz?

eklendi

Facebook’ta bulunan arkadaş listenizi başkaları görmesin istiyorsanız, yani rahatsız oluyorsanız veya sevmiyorsanız makalemizi okumaya devam edin. 

Popüler sosyal medya sitesi olan Facebook, gizliliğine düşkün kullanıcıları için bildiğiniz gibi bazı gizlilik ayarları sunmaktadır. Bu gizliliklerden belki de en önemlisi olan arkadaş listemizi diğer facebook kullanan kişilerden gizlemek. Listenizin, diğer arkadaşlarınızın görmesini istemiyor iseniz sadece birkaç adımda bu sorunu çözebileceksiniz.

Öncelikle Facebook profilinize giriş yapın. Sonrasında isminizin yazılı olan yerin hemen altında bulunan Arkadaşlar bölümüne tıklayın.

Açılan bölümde bulunan arama butonunun hemen üstünde bulunan Yönet tuşuna tıklayın tıklıyoruz ve sonrasında Gizliliği Düzenle seçeneğine tıklayın.

İşte bu kadar basit. Gördüğünüz gibi buradaki pencereden Arkadaş listenizi, takip ettiklerinizi ve takipçilerinizi kimlerin görüp,göremeyeceğini ayarlayabilmeniz mümkündür Arkadaşlarınızı veya takipçilerinizi kimsenin görmesini istemiyorsanız sadece ben seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol