Sinem Yazıyoor Editörü

Ezgi Avcı İle Avatar Atakan Birbirlerine Düşman Oldu

eklendi

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir partiye katılan Ezgi Avcı ve Avatar Atakan birbirleri ile selamlaşmadan yerlerine geçti. Kameralardan kaçmayan ikili arasındaki gerginlik gece boyu sürdü ve iki hiç karşı karşıya gelmedi.

Geç Saatlere Kadar Partide Herkes Eğlendi

Önceki akşam İstanbul Ulus 29'da özel bir parti düzenlendi. Partiye Survivor 2016 yarışmacılarından Avatar Atakan ve Ezgi Avcı'da katıldı. Survivor yarışmasının yapımcısı ve sunucu olan Acun Ilıcalı'da partiye katıldı. Birçok kişinin zevkle katıldığı partide bir tek Yılmaz Morgül yoktu. Partiye katılan herkes geç saatlere kadar doyasıya eğlendi.

Gece Boyunca Birbirlerinden Uzak Durdular

Bilindiği üzere yarışmanın birincisi olan Avatar Atakan ile Ezgi Avcı arasında uzun süre aşk iddiası yapılmıştı. İkili gece boyunca birbirleriyle karşılaşmamak için adeta köşe kapmaca oynadılar ve hiç karşılaşmadılar. Gazetecilerin Ezgi Avcı'ya Atakan ile dargın olup olmadıklarını sorduklarında ise Ezgi Avcı "Nereden çıkardınız bunu, aramızda sorun yok" diyerek cevap verdi. Gecenin en önemli isimlerinden birisi olan Acun Ilıcalı ise düzenlenen partiye güzel sevgilisi Şeyma Subaşı ile birlikte geldi. 

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol