Sinem Yazıyoor Editörü

Evlendirme Programında Damat Adayından Beklenmedik Hareket

eklendi

Zuhal Topal'ın sunduğu evlendirme programında beklenmedik bir olay yaşandı.Locadaki sinirli hal ve tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken damat adayı Murat Bey mikrofonu canlı yayında fırlattı ve gitti. Zuhal Topal'ın kendisini kovması üzerine bu hareketi yapan damat adayı herkesi şok etti.


Mikronu Fırlattı ve Stüdyoyu Terk Etti!

Star TV de yayınlanan evlilik programında damat adayı olan Murat Bey'in özür dileme konusu yüzünden mikrofonu fırlattı. Locadaki adaylar Murat Bey'in Şadıman Hanım'dan özür dilemesi gerektiğini söyledi. Fakat Murat Bey özür dilemeyi asla kabul etmedi. Şadıman Hanım'dan özür dilemeyen Murat Bey'in hareketini gereksiz bulan program sunucusu Zuhal Topal damat adayını canlı yayında programdan kovdu. Program sunucusu Zuhal Topal Murat Bey'in bu hareketinin çok yersiz ve saygısızca olduğunu söyledi.

Damat Adayı Çok Sinirlendi!

Zuhal Topal tarafından canlı yayında programdan kovulan damat adayı Murat Bey bu duruma çok sinirlendi. Kovulmayı hazmedemeyen damat adayı kendini hakim olamadı ve canlı yayında mikrofonu fırlatarak programı terk etti. Murat Bey'in yaptığı bu beklenmedik hareket karşısında locadaki adaylar ve programı izleyen herkes şok oldu.


BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol