Mehmethan Yazıyoor Editörü

En Tehlikeli Cinler - Zuzula Cin Kabilesi

eklendi

Zuzula Cinleri. Şeytanın fikirlerini benimsemiş fakat ona tabi olmamış bir cin kabilesidir.

Genellikle insanlara karşı en insafsız olmalarıyla bilinirler.

Çoğu yerde bu kabilenin adı bile geçmez. Hatta bazı kaynaklarda simge ve işaretlerle gösterilir. Bu sebeple 66 rakamı, bir çok kültürde lanetlenmiştir.

666 rakamı şeytanı simgelerken 66 da bu kabileyi simgeler.

Zuzula cin kabilesi Şeytandan sonra en tehlikeli varlık olarak gösterilmektedir.

Çünkü zuzula kabilesinin ismini yanlış zamanda anmak onların dikkatini çekmeye neden olabilir. Ve musallat oldukları insanlara tek başlarına değil bütün bir kabile olarak musallat olurlar.

Zuzula kabilesi cinleri peygamberimizin bir hadisinde ; “bir cin topluluğu vardır , bunlar yerin altında olanı da bilirler.

Onlar şeytanın en sevdiği cinlerdir.” der. Burada yerin altında olanlardan kasıt büyü ile korunan definelerin bu cinlerin hükmü altında olmasıdır.

Büyü ile define arayan insanlara yardım eden bu cinler , define yer altından çıktıktan sonra eli deyen herkese musallat olurlar. Eğer yanlışlıklada olsa bu cinlerden birinin ölümüne sebep olunursa , bütün kabile buna sebep olanlardan birini ölen cinin yerine kurban olarak seçer. Ve bu emellerini gerçekleştirene kadar türlü türlü insanları, hatta şeytanları bile kullanırlar.


Zuzula Cinleri. Şeytanın fikirlerini benimsemiş fakat ona tabi olmamış bir cin kabilesidir. Genellikle insanlara karşı en insafsız olmalarıyla bilinirler.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN VİDEOLAR

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol