Sinem Yazıyoor Editörü

Emre Mor Ronaldo’nun Takibinde

eklendi

Cristiano Ronaldo , Borussia Dortmund oyuncusu olan Emre Mor’u Instagram hesabı üzerinden takip etmeye başladı. Instagram hesabından takip ettiği kişilerde çok seçici davranan Ronaldo sadece 399 hesabı takip ederken listeye Emre Mor’u da ekledi. 78 milyon instagram takipçisi olan Ronaldo'ya olan hayranlığını kendisine her gün motivasyon kaynağı olduğunu söyleyerek ifade eden Emre Mor artık takip edilenler listesinde yer alıyor.

Emre Mor Kimdir?

Emre Mor henüz 19 yaşında olmasına rağmen Borussia Dortmund’ta gösterdiği başarılı futbol ve EURO 2016 genç yıldız aday listesinde olmasıyla herkesin dikkatini çekti. 1997 yılında Danimarka’da doğan Emre Mor’ un annesi Makedonyalı babası ise Türk’tür. Danimarka milli takımının küçük yaş gruplarında oynayan futbolcu Fatih Terim’in yoğun çalışmaları sonucu olarak Türk Milli Takımı’na kazandırılmıştır. 17 Mayıs 2016 tarihinde Türk Nüfus Cüzdanı alan oyuncu ilk milli maçına da Karadağ karşısında çıkmıştır.

Borussia Dortmund takımına 53 milyon TL alarak transfer olan genç futbolcu 07 Haziran 2016 tarihinden beri bu takımın formasını giymeye başlamıştır.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol