Sinem Yazıyoor Editörü

Emre Çolak Deportivo İçin "Keşke Daha Önce Gelseydim" Şeklinde Açıklama Yaptı

eklendi

İspanya'nın Deportivo takımında forma giyen Emre Çolak, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. Genç oyuncu keşke daha önce gelseydim diyerek, İspanya'da çok daha disiplinli bir ortam olduğunu ve daha güzel şekilde futbol hayatına devam ettiğini açıkladı.

Çarpıcı Açıklamalar

Radyospor tarafından yapılan röportajda İspanya'nın La Liga ligi takımlarından Deportivo'da forma giyen Emre Çolak, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Emre Çolak, yaptığı açıklamalarda takım geldiği için çok mutlu olduğunu, daha önce gelmediği için pişmanlık duyduğunu sözlerine ekledi.

Fırsatım Olsa Daha Önceden Gelirdim

Ülkede yaşadığı dil sorunu için de sürekli olarak çalıştığını dile getiren Emre Çolak, maçlardan sonra özel bir hoca ile dil dersi çalıştığını ve en kısa sürede akıcı bir şekilde İspanyolca konuşmaya başlayacağını söyledi. Taraftarların İspanya'da çok daha konsantre ve takımlarına önemli destekle verdiğini ve fırsatının olması durumunda çok daha önceden buraya geleceğini sözlerine ekledi. Ayrıca Emre Çolak, formasını giydiği takımın taraftarlarının Türkleri sevdiğini ve kendisine de yoğun ilgi gösterdiklerini belirtti.

BU İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !

EN SON EKLENEN HABERLER

YAZIYOOR ÜYE YORUMLARI

Giriş yap ! Kaydol